Hej Mazury - kolonia letnia

Zapraszamy dzieci i młodzież na kolonię letnią

na Mazurach w terminie 9-16 lipca 2022 roku J

 

Malownicza Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to przede wszystkim piękna przyroda, czysta woda i wspaniały wypoczynek.

W programie kolonii: rejs statkiem po jeziorze Kisajno ☺ wycieczka do Giżycka, gdzie zobaczymy XIX wieczną Twierdzę Boyen – największy zabytek na Mazurach, unikatowy w skali kraju most obrotowy nad Kanałem Giżyckim i zamek krzyżacki, ☺ wycieczka do Mazurolandii – Mazurskiego Parku Atrakcji: dla starszych uczestników zwiedzanie kwatery wojennej Hitlera – Wilczy Szaniec, dla młodszych uczestników zwiedzanie Parku Miniatur Zabytków Warmii i Mazur, warsztaty plastyczne, park rozrywki, ☺ dodatkowo windsurfing lub żeglarstwo – krótki kurs dla początkujących ☺ i oczywiście plażowanie, ☺ kąpiele w jeziorze, ☺ gry i zabawy, ☺ ognisko, ☺ dyskoteka.

Do dyspozycji uczestników: ping pong, cymbergaj, boisko do siatkówki, rakiety do badmintona, gry planszowe, rzutki, siłownia pod chmurką, trampolina, plac zabaw, salka do zabaw.

Zakwaterowanie w pensjonacie w miejscowości Guty. Pensjonat położony w malowniczym spokojnym otoczeniu lasu bezpośrednio nad Jeziorem Kisajno. Nocleg w pokojach 3-osobowych zpełnym węzłem sanitarnym, TV i balkonem widokowym.

Wyżywienie: trzy posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad: zupa w wazie idanie główne, owoc, ciasto albo lody, suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Cena 1550,00 zł

zapisy do 7 marca 2022