WIEDEŃ

Program ramowy wyjazdu:

I DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Wiednia. Realizacja programu: Belweder z pięknymi ogrodami, kościół Karola Boromeusza, spacer po Centrum - gotycka Katedra św. Szczepana (Stephansdom), słynna ze swoich kolorowych dachówek, Hofburg - rezydencja cesarska (zwiedzanie muzeum Sissi), Ulica Graben, Plac św. Szczepana oraz Kärntnerstrasse - wspaniały bulwar otoczony eleganckimi sklepami i kawiarenkami.
Po południu przejazd na jedno z okolicznych wzgórz Lasku Wiedeńskiego - Kahlenberg, w miejsce, z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

II DZIEŃ
Po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania stolicy Austrii. Przejazd na zwiedzanie pałacu Schonbrunn – trasa podstawowa. Następnie objazd miasta autokarem: Ringstrasse - wspaniały bulwar wiedeński, mogą tu Państwo podziwiać okno wystawowe ówczesnej monarchii naddunajskiej, Parlament, gdzie spotykają się członkowie Austriackiego Zgromadzenia Narodowego, Ratusz - wzorowany na Ratuszu w Brukseli. Po południu ok. 16.00 wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.


Cena kalkulowana na zamówienie