PRAGA – ADRSCHPACH – MORAWSKI KRAS

Program ramowy wyjazdu:

I DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd w kierunku Czeskich Karkonoszy: Adrszpach – jeden z najpiękniejszych rezerwatów skalnych na terenie Czech (fantastyczne formy skalne, wodospad), przejażdżka łódką po jeziorze, następnie zobaczymy  Kutną Horę gdzie znajduje się największa w Europie kaplica czaszek, trzy razy większa od kaplicy czaszek w Czermnej. Przejazd na nocleg, zakwaterowanie, obiadokolacja.

II DZIEŃ
Po śniadaniu. Przyjazd do Pragi, zwiedzanie: Klasztoru na Strachovie, Lorety  z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa, Hradczan, Katedry św. Wita, Zamku Królewskiego, Złotej Uliczki, Mostu Karola, Rynku Staromiejskiego z Ratuszem. Czas wolny. Przejazd do hotelu na obiadokolację. Wieczorem słynne fontanny „Kriżikowe Fontanny”. Powrót do hotelu, nocleg.

III DZIEŃ
 Po śniadaniu przejazd do Parku Krajobrazowego Morawskiego Krasu –  o powierzchni ponad 100 km2. Zwiedzanie Jaskini Punkevni, w której również przepłyniemy łodziami podziemną rzeką Punkvą poprzez malownicze groty.
(W przypadku braku możliwości rezerwacji Jaskini Punkevni, biuro zapewni możliwość zwiedzania innej jaskini np. Jaskini Katarzyńskiej). Wyjazd  w drogę powrotną do kraju.


Cena kalkulowana na zamówienie